Automatyka do bram Śląsk

Automatyka bram, kontrola przejścia i dostępu, bariery drogowe, sterowanie radiowe – to tylko część działalności, jaką zajmuje się śląska firma Koma Serwis. W naszej ofercie znajdują się produkty światowej firmy Came, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

Na czym polega działanie firmy Koma Serwis na Śląsku, zajmującej się automatyką bram?

Szeroki wybór automatyki do bram pozwoli każdemu klientowi na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy rozwiązania dla bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych i przemysłowych. Wszystkie produkty zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Automatyzacja gruntownie zwiększa komfort użytkownika.

Dlaczego warto wybrać automatykę do bram firmy Koma Serwis na Śląsku?

Nasze produkty charakteryzuje wysoka wytrzymałość, pozwalająca na długoletnie bezproblemowe użytkowanie. Doświadczeni pracownicy Koma Serwisu zapewniają dokładny i staranny montaż. Naszym Klientom udzielamy także pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jakość naszych usług jest najwyższa – świadczy o tym zaufanie, jakie pozyskaliśmy u firmy takich jak Fiat, Tauron czy Makro. Zapraszamy i Ciebie, zapoznaj się z naszą ofertą.

Nasi partnerzy