Akcesoria sterujące

sterujaceAkcesoria sterujące

Optymalizują poziom bezpieczeństwa uzupełniając wyposażenie automatyki. Wszystkie rozwiązania zostały opracowane i wykonane zgodnie z wymogami Norm Unii Europejskiej, by odpowiedzieć na zapotrzebowania rynku oraz, by ułatwić trafny wybór użytkownikowi.

Prosta instalacja zewnętrzna lub podtynkowa, lub też na praktycznych kolumnach z anodyzowanego aluminium, z podporą antywłamaniową.

 

 

Stacyjki kluczykowe

Stacyjki kluczykowe z serii Set są wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium aby zaoferować wytrzymałość i trwałość, wszystkie modele są dostępne w wersji zewnętrznej lub do wbudowania. Są dostępne w wersji z klasycznym kluczem, kluczem magnetycznym lub z transponderem.

 

 

Czujnik transponder

Seria Set dysponuje także transponderem typu „stand alone”, który zezwala na dostęp jedynie posiadaczom kart zbliżeniowych, breloków zbliżeniowych i TAG dla maks. 250 użytkowników.

 

 

Klawiatury cyfrowe

Stacyjki z serii Digital są urządzeniami do lokalnego sterowania automatyką przy użyciu personalnego kodu numerycznego. Wykonane ze stali i aluminium, są wyposażone w elektroniczny system antywłamaniowy, który stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa transmisji. Są dostępne również z technologią radiową do montażu na zewnątrz o częstotliwości 433,92 MHz, dysponuje możliwością zapamiętania 4 kodów i hasłem dostępu do programowania.

 

Czujnik magnetyczny

Jest to jednokanałowy detektor pojazdów pracujący przy napięciu 24 V AC-DC, który działa za pośrednictwem pętli indukcyjnej, a jego implementacja jest możliwa na wszystkich płytach sterujących Came Jest szczególnie polecany tam, gdzie istnieje konieczność kontroli dostępu i nadzorowania ruchu pojazdów.

Zasada działania opiera się na pomiarze zmian indukcji pętli magnetycznej; przejazd samochodu ponad pętlą magnetyczną prowadzi właśnie do obniżenia wartości indukcji, która jest odczytywana i mierzona przez czujnik. Wykrycie zmiany indukcji prowadzi do aktywacji przekaźnika podłączonego do urządzeń zewnętrznych.

Nasi partnerzy